B
C
D
E

Kameralne osiedle mieszkań pod Warszawą

przy głównej ulicy Stefanówki (gmina Wiązowna).

Osiedle Dobry Poranek

Zamieszkaj w Stefanówce pod Warszawą!

Osiedle Dobry Poranek to kameralne, nowoczesne osiedle w Stefanówce, gmina Wiązowna. Jest to 4 etap budowy zagospodarowanej działki.

Zlokalizowane w otulinie terenów zielonych i w bliskim sąsiedztwie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, stanowi doskonałe miejsce do zamieszkania dla osób ceniących sobie spokój oraz dogodny dojazd do Warszawy i pobliskich miejscowości.

Osiedle Dobry Poranek to cztery dwupiętrowe bloki mieszkalno-usługowe: z lokalami usługowymi w parterach, z bezczynszowymi mieszkaniami oraz z kompleksową infrastrukturą osiedlową. W ofercie znajdą Państwo mieszkania przestronne i funkcjonalne, o zróżnicowanej powierzchni od 30 do nawet 70 m2.

Dowiedz się więcej

LOKALIZACJA

Przy głównej ulicy Stefanówki, u zbiegu ulic Żurawiej i Sowiej. Lokalizacja pozwala na szybki dojazd do Warszawy (most południowy i tunel pod Ursynowem) oraz dogodny wyjazd w każdym kierunku Polski (bliskie sąsiedztwo drogi ekspresowej S17 i autostrady A2).

KOMFORT

Bloki dwupiętrowe, z lokalami usługowymi w parterach. Mieszkania wysokie (od 2,7 do 3 m), jedno-, dwu- i trzypokojowe, przestronne i dobrze doświetlone, z balkonami lub ogródkami, z pełnowymiarową kuchnią lub aneksem kuchennym.

NOWOCZESNOŚĆ

Nowoczesna architektura nawiązuje do powstałych trzech etapów osiedla, układ budynków ma charakter rozproszony. Wokół budynków infrastruktura zielona, z parkingami i drogami dojazdowymi, plac zabaw i świetlica miejska. Projektowane lokale użytkowe przeznaczone będą na żłobek, sklep spożywczy oraz gastronomię.

JAKOŚĆ

Przy planowaniu inwestycji zadbaliśmy o każdy detal, postawiliśmy na naturalne materiały, bezpieczne i wysokiej jakości. Dbamy o najwyższą precyzję wykonania prac budowlanych tak, aby zapewnić trwałość i bezpieczeństwo budowanego osiedla.

Postaw na dobry komfort i spokój!

Zamieszkaj w Osiedlu Dobry Poranek
Grafika przedstawiająca rodzinne Dowiedz się więcej o lokalizacji
Wizualizacja projektu ośiedla
Wybierz mieszkanie dla Ciebie
W osiedlu Dobry Poranek w Stefanówce pod Warszawą

Osiedle Dobry Poranek to 44 mieszkania i 5 lokali usługowych. Mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe, o powierzchni od 30 do 70 m2, zlokalizowane w parterze oraz na pierwszym i drugim piętrze. Lokale usługowe o powierzchni od 65 do 217 m2 znajdują się w parterach.

Świetna lokalizacja zapewniająca bezproblemowy dojazd do Warszawy oraz w kierunku drogi ekspresowej S17 i autostrady A2, bliskie sąsiedztwo terenów zielonych i Mazowieckiego

Parku Krajobrazowego sprawiają, że osiedle Dobry Poranek to doskonałe miejsce dla singli i dla rodzin – dla osób, dla których ważny jest komfort i spokój własnego „M”. Do każdego mieszkania przypisane jest miejsce parkingowe.

MIESZKANIE B.1.1 - 66,83m²
Sprzedane Zarezerwowane
736 466,60 zł 11 020 zł / m2
Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE B.1.2 - 56,50m²
Sprzedane Zarezerwowane
642 687,50 zł 11 375 zł / m2
Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE B.1.3 - 56,31m²
Sprzedane Zarezerwowane Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE B.1.4 - 65,73m²
Sprzedane Zarezerwowane
707 583,45 zł 10 765 zł / m2
Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE B.2.5 - 66,54m²
Sprzedane Zarezerwowane
740 257,50 zł 11 125 zł / m2
Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE B.2.6 - 56,24m2
Sprzedane Zarezerwowane
645 354 zł 11 475 zł / m2
Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE B.2.7 - 56,24m²
Sprzedane Zarezerwowane
639 730,00 zł 11 375 zł / m2
Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE B.2.8 - 65,42m2
Sprzedane Zarezerwowane
710 788,30 zł 10 865 zł / m2
Zobacz Zapytaj
LOKAL USŁUGOWY B.O.U - 218,17m2
Sprzedane Zarezerwowane Zobacz Zapytaj

MIESZKANIE C.0.1 - 67,19m²
Sprzedane Zarezerwowane
747 488,75 zł 11 125 zł / m2
Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE C.0.2 - 63,17m²
Sprzedane Zarezerwowane
705 924,75 zł 11 175 zł / m2
Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE C.1.3 - 68,10m²
Sprzedane Zarezerwowane
753 867,00 zł 11 070 zł / m2
Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE C.1.4 - 55,94m²
Sprzedane Zarezerwowane Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE C.1.5 - 43,34m²
Sprzedane Zarezerwowane Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE C.1.6 - 29,53m²
Sprzedane Zarezerwowane Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE C.1.7 - 41,30m²
Sprzedane Zarezerwowane Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE C.2.8 - 67,83m²
Sprzedane Zarezerwowane
758 000,25 zł 11 175 zł / m2
Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE C.2.9 - 55,66m2
Sprzedane Zarezerwowane
638 976,80 zł 11 480 zł / m2
Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE C.2.10 - 43,03m²
Sprzedane Zarezerwowane Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE C.2.11 - 29,42m²
Sprzedane Zarezerwowane Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE C.2.12 - 41,00m²
Sprzedane Zarezerwowane Zobacz Zapytaj
LOKAL USŁUGOWY C.0.U - 63,16m²
Sprzedane Zarezerwowane Zobacz Zapytaj

MIESZKANIE D.0.1 - 67,19m²
Sprzedane Zarezerwowane Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE D.0.2 - 63,17m²
Sprzedane Zarezerwowane
705 924,75 zł 11 175 zł / m2
Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE D.1.3 - 68,10m²
Sprzedane Zarezerwowane
753 867 zł 11 070 zł / m2
Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE D.1.4 - 55,94m²
Sprzedane Zarezerwowane Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE D.1.5 - 43,34m²
Sprzedane Zarezerwowane Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE D.1.6 - 29,53m²
Sprzedane Zarezerwowane Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE D.1.7 - 41,30m²
Sprzedane Zarezerwowane Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE D.2.8 - 67,83m²
Sprzedane Zarezerwowane
758 000 zł 11 175 zł / m2
Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE D.2.9 - 55,66m²
Sprzedane Zarezerwowane
638 976,80 zł 11 480 zł / m2
Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE D.2.10 - 43,03m²
Sprzedane Zarezerwowane Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE D.2.11 - 29,42m²
Sprzedane Zarezerwowane Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE D.2.12 - 41,00m²
Sprzedane Zarezerwowane Zobacz Zapytaj
LOKAL USŁUGOWY D.0.U - 63,16m²
Sprzedane Zarezerwowane Zobacz Zapytaj

MIESZKANIE E.1.1 - 68,97m²
Sprzedane Zarezerwowane
763 497,90 zł 11 070 zł / m2
Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE E.1.2 - 45,65m²
Sprzedane Zarezerwowane
538 213,50 zł 11 790 zł / m2
Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE E.1.3 - 60,46m²
Sprzedane Zarezerwowane
666 269,20 zł 11 020 zł / m2
Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE E.1.4 - 60,30m²
Sprzedane Zarezerwowane Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE E.1.5 - 46,00m²
Sprzedane Zarezerwowane Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE E.1.6 - 68,79m²
Sprzedane Zarezerwowane
758 065,80 zł 11 020,00 zł / m2
Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE E.2.7 - 68,55m²
Sprzedane Zarezerwowane
762 618,75 zł 11 125 zł / m2
Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE E.2.8 - 45,51m²
Sprzedane Zarezerwowane Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE E.2.9 - 59,99m²
Sprzedane Zarezerwowane
688 685,20 zł 11 480 zł / m2
Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE E.2.10 - 60,00m²
Sprzedane Zarezerwowane
658 200,00 zł 10 970 zł / m2
Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE E.2.11 - 45,86m²
Sprzedane Zarezerwowane
535 874,10 zł 11 685 zł / m2
Zobacz Zapytaj
MIESZKANIE E.2.12 - 68,32m²
Sprzedane Zarezerwowane
756 302,40 zł 11 070 zł / m2
Zobacz Zapytaj
LOKAL USŁUGOWY E.0.U1 - 123,59m2
Sprzedane Zarezerwowane Zobacz Zapytaj
LOKAL USŁUGOWY E.0.U2 - 153,65m²
Sprzedane Zarezerwowane Zobacz Zapytaj
Miejsce parkingowe naziemne (sprzedawane z lokalem wg wyboru Kupującego)
Sprzedane Zarezerwowane
18 000 zł - zł / m2
Zobacz Zapytaj
Inwestycja Grupy MDM
Osiedle Dobry Poranek w Stefanówce Poznaj bliżej Osiedle Dobry Poranek